HAJOCA CORPORATION VISALIA
417-020 2 SXS SCH 40 PVC 45 ELBOW-VISALIA
SKU
VPH-4023
Manufacturer Part
4023
417-020 2 SXS SCH 40 PVC 45 ELBOW-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 5" |
| Width | 3" |
| Height | 1" |
| Weight | 1lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 1" |
| Shipping Length | 5" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 3" |
| Ship Class | UPS |
