HAJOCA CORPORATION VISALIA
2X20 40 PVC BOE PLAS PIPE-VISALIA
SKU
VPH-7843
Manufacturer Part
7843
2X20 40 PVC BOE PLAS PIPE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 240" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Weight | 15lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 3" |
| Shipping Length | 240" |
| Shipping Weight | 15lbs |
| Shipping Width | 3" |
| Ship Class | OVS |
