HAJOCA CORPORATION VISALIA
3 HXH PVC DWV 90 ELBOW 1/4 BEND-VISALIA
SKU
VPH-3592
Manufacturer Part
3592
3 HXH PVC DWV 90 ELBOW 1/4 BEND-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 7" |
| Width | 8" |
| Height | 4" |
| Weight | 2lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Length | 7" |
| Shipping Weight | 2lbs |
| Shipping Width | 8" |
| Ship Class | UPS |
