HAJOCA CORPORATION VISALIA
3 HXHXH PVC DWV 2WAY CO TEE-VISALIA
SKU
VPH-6668
Manufacturer Part
6668
3 HXHXH PVC DWV 2WAY CO TEE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 10" |
| Width | 6" |
| Height | 4" |
| Weight | 1lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Length | 10" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 6" |
| Ship Class | UPS |
