HAJOCA CORPORATION VISALIA
3 HXHXH PVC DWV SANITARY TEE-VISALIA
SKU
VPH-3597
Manufacturer Part
3597
3 HXHXH PVC DWV SANITARY TEE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 8" |
| Width | 5" |
| Height | 4" |
| Weight | 2lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Length | 8" |
| Shipping Weight | 2lbs |
| Shipping Width | 5" |
| Ship Class | UPS |
