HAJOCA CORPORATION VISALIA
3X20 40 PVC BOE PLAS PIPE-VISALIA
SKU
VPH-7842
Manufacturer Part
7842
3X20 40 PVC BOE PLAS PIPE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 240" |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Weight | 30lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Length | 240" |
| Shipping Weight | 30lbs |
| Shipping Width | 4" |
| Ship Class | OVS |
