HAJOCA CORPORATION VISALIA
4 HXH PVC DWV 45 ELBOW 1/8 BEND-VISALIA
SKU
VPH-4202
Manufacturer Part
4202
4 HXH PVC DWV 45 ELBOW 1/8 BEND-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 9" |
| Width | 6" |
| Height | 5" |
| Weight | 2lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 5" |
| Shipping Length | 9" |
| Shipping Weight | 2lbs |
| Shipping Width | 6" |
| Ship Class | UPS |
