HAJOCA CORPORATION VISALIA
4 HXHXH PVC DWV 2WAY CO TEE-VISALIA
SKU
VPH-6669
Manufacturer Part
6669
4 HXHXH PVC DWV 2WAY CO TEE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 14" |
| Width | 9" |
| Height | 5" |
| Weight | 4lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 5" |
| Shipping Length | 14" |
| Shipping Weight | 4lbs |
| Shipping Width | 9" |
| Ship Class | UPS |
