HAJOCA CORPORATION VISALIA
4 HXHXH PVC DWV SANITARY TEE-VISALIA
SKU
VPH-3598
Manufacturer Part
3598
4 HXHXH PVC DWV SANITARY TEE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 10" |
| Width | 9" |
| Height | 6" |
| Weight | 3lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 6" |
| Shipping Length | 10" |
| Shipping Weight | 3lbs |
| Shipping Width | 9" |
| Ship Class | UPS |
