HAJOCA CORPORATION VISALIA
401-020 2 SXSXS SCH 40 PVC TEE-VISALIA
SKU
VPH-4024
Manufacturer Part
4024
401-020 2 SXSXS SCH 40 PVC TEE-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Height | 3" |
| Weight | 1lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 3" |
| Shipping Length | 6" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 6" |
| Ship Class | UPS |
