1 Inch OD Fill Neck Adapter
SKU
ATI-FNA1.0
Manufacturer Part
FNA1.0
1" Fill neck adapter - Two 3/8" hose barbs - Fits most gasoline trucks
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 10" |
| Width | 3" |
| Height | 1" |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | Aluminum Tank Industries |
| Shipping Height | 1" |
| Shipping Length | 10" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 3" |
| Ship Class | UPS |
