25 Gallon XR5 Chemical Resistant Bladder Tank
SKU
HPC-BT-25X30
Manufacturer Part
BT-25C
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 36" |
| Width | 24" |
| Height | 8" |
| Lid Size | 5" |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | Husky Portable Containment |
| Gallon Capacity | 25 |
| Material | XR5 |
| Shipping Height | 8" |
| Shipping Length | 24" |
| Shipping Weight | 10lbs |
| Shipping Width | 36" |
| Ship Class | UPS |
We found other products you might like!

