HAJOCA CORPORATION VISALIA
NDS 3P16 4 PVC X 4 S&D HUB ADPT-VISALIA
SKU
VPH-37448
Manufacturer Part
37448
NDS 3P16 4 PVC X 4 S&D HUB ADPT-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 2" |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Weight | 1lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Length | 2" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 4" |
| Ship Class | UPS |
