HAJOCA CORPORATION VISALIA
NDS 41P0 4 PVC LT 90 ELBOW-VISALIA
SKU
VPH-11783
Manufacturer Part
11783
NDS 41P0 4 PVC LT 90 ELBOW-VISALIA
| Dimensions | |
|---|---|
| Length | 6" |
| Width | 5" |
| Height | 8" |
| Weight | 1lbs |
| Key Specs | |
|---|---|
| Manufacturer | HAJOCA CORPORATION VISALIA |
| Shipping Height | 8" |
| Shipping Length | 6" |
| Shipping Weight | 1lbs |
| Shipping Width | 5" |
| Ship Class | UPS |
